ההמלצות שישדרגו לכם את חדר האמבטיה

אתם קמים בבוקר והמקום הראשון שאתם נכנסים אליו הוא חדר האמבטיה. על מנת שהחלל יהיה שימושי, יפה ומהנה, הכנו עבורכם רשימת המלצות מעניינות ומועילות.

בחירת כיור

אחד השטחים החשובים והגדולים ביותר בחלל הרחצה הוא המשטח האופקי שמסביב לכיור, לכן בדקו מהו השטח האופקי העומד לרשותכם, ובהתאם לכך החליטו כמה שטח אתם מקצים לחלל.
לאחר תכנון השטח תעמודנה לרשותכם מגוון אפשרויות: בחירה בין כיור מונח לבין כיור שקוע, או בחירה בין משטח אינטגראלי לבן ונקי לעומת משטח עץ חמים ונעים. המגוון הרחב מאפשר לכם להתאים את המשטח והכיור לסגנון שאהוב עליכם.

בחירת שטח אחסון

לאחר שבחרתם את משטח הכיור, הגיע הזמן לבחור בסוג האחסון שמתאים לכם. אחסון מתחת לכיור הוא אידיאלי עבורכם, החפצים שלכם קרובים ובהישג יד, ויחד עם זאת אתם גם מנצלים היטב את החלל. מומלץ מאוד לבצע התאמה בין הגודל של ארון האמבטיה למידות החלל הקיים.
מגירות הן פתרון מומלץ ונוח, אך במידה שאינכם מעוניינים במגירות, ניתן לבחור במדפים פתוחים או דלתות ציר.

 

חדר אמבטיה משודרג

חדר אמבטיה משודרג

סדר וארגון

ארונות האמבטיה והכיורים צריכים לכלול שטח אחסון אשר יכול להכיל את כל הפריטים שלכם. על מנת לסדר את מוצרי הטיפוח והיופי, השתמשו בקופסאות וסלסילות, כך תשיגו סדר וארגון. את המוצרים שלכם תסדרו לפי סוג המוצר, בקבוצות ובהתאם לשטח האחסון העומד לרשותכם.

שילוב ארונות

פתרונות האחסון שעומדים על הרצפה לא תמיד מספקים, ועל מנת להשיג ניצול טוב יותר, מומלץ לשלב ארונות אמבטיה נוספים. הארון החדש צריך להיות מותאם לעיצוב של ארון הכיור הקיים. הארון הנוסף יתאים לאחסון מגבות, נייר טואלט ומוצרים נוספים. תוכלו לבחור בין ארון צר וגבוה שאותו תוכלו לחפות במראה.

מתלים

בכל חדר רחצה יש צורך למצוא מקום עבור מגבות לייבוש ובגדים. מקום מוצלח יאפשר לכם לשמור על מראה מסודר. פתרונות אחסון מומלצים ויפים הם ארון קטן בחיפוי מראה, או בחירה במתלה נגיש שנתלה על דלת האמבטיה. ניתן גם לרכוש עגלת אחסון ניידת, העגלה יכולה להכיל את כל מוצרי היופי והטיפוח שברשותכם.

מוצרי טקסטיל

במקרים רבים שדרוג החדר ועיצוב יפה וחדשני יקבע בזכות המוצרים הקטנים. מדובר במוצרים אשר ניתנים להחלפה במחיר סביר, מה שהופך אותם פרקטיים ביותר. שילוב מגבות חדשות, וילונות מעוצבים, מעמד לניירות, מתקן לסבון ושמפו ואף קופסאות אחסון, יצרו עבורכם מראה צעיר ומעוצב בהתאם לסגנון המועדף עליכם.
אל מוצרי הטקסטיל יש להוסיף אביזרים נעימים בעלי ניחוח טוב. נרות ריחניים, קרמים וסבונים יתנו לכם הרגשה נעימה והנאה מסביבה מטופחת ונקייה.

תאורה

על מנת שתוכלו ליהנות מחדר הרחצה בצורה הטובה ביותר, תאורה איכותית וטובה הכרחית להשגת המטרה. מומלץ למקם גוף תאורה כללי על התקרה, גוף מעל המראה, ובצדדיה. גופים אלו יאפשרו לכם ליהנות מאווירה אינטימית ומהנה. גוף תאורה שמורכב מזכוכית חלבית יאפשר לכם פיזור תאורה אחיד שאינו מסנוור. עם גופים אלו תשלבו תאורת לד; המדובר בתאורה שצורכת הרבה פחות חשמל ואינה מחממת את חלל החדר.

לסיום, בכדי שתשדרגו את חדר האמבטיה בהתאם לסגנון האישי שלכם, בחרו את סוג הכיור המועדף עליכם, התאימו אותו לשטח האחסון, ויחד עם אלו שלבו פתרונות אחסון יעילים בדמות ארונות אמבטיה נוספים, עגלה ניידת ועוד. אל פתרונות האחסון יש לצרף מוצרי טקסטיל, מוצרי טיפוח וגופי תאורה אינטימיים.
את הפתרונות הנגישים והנוחים יש להתאים לחלל הקיים בחדר הרחצה, זאת בהתאם לסגנון האישי שלכם.

Recent Posts