אם עברתם דירה או שהחלטתם להתחדש במקלחון חדש, הרי בחירה מבין המקלחונים הקיימים אינה משימה פשוטה בשל המבחר הרחב, אך גם אינה משימה בלתי אפשרית. בבואנו לדבר על עיצוב מקלחונים, ניתן לראות לא מעט סגנונות עיצוב, אך החוכמה היא לא ללכת שבי אחר הדגם שנראה טוב אלא לבחור בדגם המשתלב עם העיצוב הכללי בבית.

בחירת מקלחון לבית מושפעת מפרמטרים שונים:

  • צרכים: לכל אחד מאיתנו יש צרכים אחרים- יש מי שמעוניין לעצב מקלחון פרקטי, אחר מעוניין לעצב מקלחון מסוגנן יותר. כך או אחרת, יש להביא בחשבון את הצרכים של כל אחד מבני הבית על מנת להגיע לתוצאה הרצויה.
  • טעם אישי: מקלחון העשוי זכוכית או מקלחון העשוי פלסטיק? לכל אחד מאיתנו יש טעם שונה, מה שעשוי להשפיע על הבחירה.
  • שטח: עיצוב המתייחס לשטח בו יותקן המקלחון מאפשר לנצל את השטח בצורה מקסימלית. יש חשיבות רבה לבדוק את השטח בו יותקן המקלחון על מנת לוודא כי מדובר בשטח מתאים.

 עיצוב מקלחונים- באינטרנט או פגישה עם נציג?

בעת חיפוש אחר מקלחונים כיום כבר אין צורך לצאת מהבית. מי מאיתנו לא מכיר את הסיטואציה בה הוא מוצא את עצמו מחפש חנייה במשך דקות ארוכות על מנת לבחון מקלחון. היום ניתן לשבת בבית בנוחות ולבחור מקלחון באמצעות קטלוג של המעצבים השונים.

לא מתחשק לכם לצאת מהבית? היום כבר אין צורך. יחד עם זאת, אין כמו מראה עיניים ולכן יש מי שמעדיפים להיפגש עם המעצבים השונים.

מקלחון

מקלחון מעוצב

מה כולל תהליך העיצוב

ראיתם דגמים שונים של מקלחונים ואתם מתלבטים במה לבחור? הנה השלבים השונים בדרך לבחירה:

  • פגישה עם מעצב: פגישה עם מעצב יכולה להיעשות בסטודיו הפרטי שלו או אצלכם בבית. בעת הפגישה יציג בפניכם המעצב את העבודות הקודמות שלו וכן את האופציות העומדות בפניכם בעת עיצוב המקלחון.
  • הכנת תוכנית עבודה: בשלב הבא המעצב יכין עבורכם תוכנית עבודה אשר במסגרתה תוכלו לראות את כל הפרטים הגדולים והקטנים.
  • מדידות: בחרתם את העיצוב המתאים לכם? השלב הבא הוא שלב המדידות.

התייעצות עם מומחים

בין אם מדובר במקלחון פינתי או מעוגל, ישנה חשיבות רבה להתייעצות עם מומחים בתחום. מקלחונים אינם עוד רהיטים בבית, אלא פריט מרכזי אשר צריך לשרת אתכם במשך כל השנה ולכן אין לקחת את הסיכון כי משהו ישתבש. התייעצות עם גורם מקצועי תאפשר לכם לשלב בין נוחות לפונקציונליות על מנת לקבל את התוצאה המתאימה ביותר.

אותו גורם מקצועי ישלב את הסגנון האישי שלכם עם סגנון העיצוב של חדר האמבטיה. מתלבטים בין הסגנונות השונים? כדאי לכם להפסיק ולפנות למומחים בתחום. אותם מומחים יובילו אתכם לתוצאה הרצויה בשל העובדה שמדובר באנשי מקצוע בעלי ניסיון רב בתחום העיצוב, וכן ראייה כוללת המאפשרת לכם להרגיש כי אתם נמצאים בידיים בטוחות.

Recent Posts