איך תבחרו כיור אמבטיה איכותי?

אחד מן הפריטים השימושיים והחשובים בחדר האמבטיה, פריט אשר משמש לפעולות היום יומיות החשובות ביותר, כגון שטיפת פנים וידיים, הוא כיור האמבטיה. כיוון שמדובר במוצר שימושי מאוד, עולה הצורך בכיור פרקטי ונוח המעוצב לפי טעמכם. על מנת שתוכלו לבחור בכיור האמבטיה הטוב ביותר עבורכם, ריכזנו עבורכם מידע שיעזור לכם בשלב של בחירת הכיור.

סוגי כיורים לאמבטיה

לפני שאתם מתחילים להתעניין בכיורים לאמבטיה, כדאי שתכירו את הסוגים השונים של הכיורים:

כיור מונח – מדובר בכיור המונח על משטח השיש. הכיורים המונחים הם כיורים מעוצבים באופן ייחודי, דבר המאפשר לכם לשדרג את עיצוב חדר האמבטיה. מדובר בסוג כיור מומלץ מאוד, פרקטי, שימושי ועיצובי.

כיור אקרילי – סוג זה הוא אחד מהטרנדים החדשים בעולם הכיורים. לרוב, מדובר בכיורים ארוכים יותר בהשוואה לכיור הסטנדרטי. כיור זה מעוצב בצורה ייחודית, חלק ממנו שקוע בשיש וחלקו האחר בולט החוצה. מדובר בעיצוב ייחודי הדורש התקנה ייחודית.

במידה ותבחרו בכיור אקרילי, תקבלו עיצוב בקווים נקיים, ובנוסף, התחזוקה שלו נחשבת לנוחה ומסתכמת בניקוי באמצעות סמרטוט לח.

כיור שקוע – כיור זה מותקן בגובה השיש, כך ניתן לגרוף את המים לכיור. מדובר בסוג כיור הנחשב לנפוץ בארץ, כל זאת בזכות תהליך ההתקנה שנחשב לנוח מאוד.

כיור עומד (או “כיור עמידה חופשית”) – מדובר בכיור שאינו מתחבר לשיש או לקיר, הכיור עומד כלפי מעלה מהרצפה, ללא הצורך בחיבור לקיר או לארון. כיורים אלו נפוצים באזור שירותי האורחים, שם למראה יש חשיבות רבה יותר משטח האחסון. את הכיורים הללו ניתן להשיג במגוון דוגמאות וצורות הניתנות להתאמה.

עכשיו שהכרתם את סוגי כיורי האמבטיה הנפוצים, יש לדעת כי בחירה בסוג ההתקנה של הכיור תלויה בעיצוב שתבחרו ובחלל האמבטיה שעומד לרשותכם. יש לוודא כי תשתית האמבטיה שברשותכם מתאימה לסוג הכיור והעיצוב שתבחרו. במידה ותשתית האמבטיה שלכם מתאימה, תוכלו ליהנות מפתרון חדשני המותאם לצרכים שלכם.

.

כיורים לאמבטיה - כיור אמבטיה מתוך המגוון של מודה

כיור אמבטיה מתוך המגוון של מודה

כיורים לאמבטיה בעיצוב איטלקי

אם ברצונכם ליהנות מכיור מעוצב ואיכותי, מומלץ מאוד שתבחרו בכיורי אמבטיה בסגנון האיטלקי. סגנון זה מבטיח לכם הנאה מעיצוב נקי ואלגנטי המשדרג את המראה של חדר האמבטיה. במודה ארונות אמבטיה, נשמח לעמוד לרשותכם ולהציע לכם כיורי אמבטיה בעיצוב איטלקי. בקולקציה של מודה תמצאו כיורי אבן וזכוכית במגוון צבעים וצורות – כיורים מונחים, כיורים עומדים, כיור בשילוב מדף ועוד. כיור האמבטיה יעזור לכם להשלים את העיצוב של חדר האמבטיה ולהכניס לו תוספת מרעננת ויפה שתאפשר לכם ליהנות מחדר אמבטיה יפה ושימושי.

לסיום, אם ברצונכם ליהנות מכיור אמבטיה מעוצב, יפה ושימושי, יש לבצע התאמה בין סוג הכיור לבין תשתית האמבטיה שעומדת לרשותכם. אם אתם אוהבים את העיצוב האיטלקי היוקרתי, מודה ארונות אמבטיה מעמידה לרשותכם קולקציה של כיורי אמבטיה איכותיים במגוון צורות וצבעים אותם תוכלו להתאים לארונות האמבטיה ולסגנון העיצוב הקיים בחדר האמבטיה שלכם.

לייעוץ ובירורים לגבי דגמים, ומידע לגבי מפיצי כיורי האמבטיה של מודה, היכנסו לעמוד אולמות תצוגה או צרו אתנו קשר בטלפון או בטופס.

Recent Posts