חדר האמבטיה, במידה רבה, מהווה עבורנו את אחד המקומות בבית שמשרים בנו אווירת רוגע ומספקים תחושה עדינה של שלוות נפש. אנו מבלים בו לא מעט ולכן כדאי שיהיו חדרי אמבטיה מעוצבים אשר מאובזרים בארונות אמבטיה מעוצבים ובאבזור משלים נוסף, שיספקו תחושות חיוביות ונעימות לשוהים בו. לחומרים בהם נשתמש יהיה משקל רב במראה הסופי ועל כן גם בחירת החומרים ואיכותם צריכה להיעשות באופן מיטבי ושקול. אין ספק שבעת שאנו משפצים את חדר האמבטיה, נשים דגש רב על האסתטיקה, העיצוב והנוחות.

מגוון סגנונות של חדרי אמבטיה מעוצבים

חדרי אמבטיה מעוצבים הם חלק אינטגראלי של עיצוב הבית ושל חווית איכות שאסור להתפשר עליה. קיים מגוון גדול של חדרי אמבטיה מעוצבים, החל מעיצוב יוקרתי, עתיק, קלאסי, היי- טקיסטי, אורבאני, כפרי ועוד סגנונות נוספים ורבים, כאשר לכל סגנון היופי והייחודיות שבו, הנבנים בהתאמה אישית לצורכי הלקוח ומתרגמים את הסגנון האישי שלו, ליופי מעשי המדגיש את העיצוב המרשים והיפהפה.

חדרי אמבטיה מעוצבים

חדרי אמבטיה מעוצבים

חשיבות האחסון בחדר האמבטיה

חדר האמבטיה שלנו יכול להיות מעוצב בצורה מרשימה, אסתטית ויפה, אבל אם הוא לא יכיל את שטחי האחסון המתאימים, נמצא את עצמנו בבלגן, עם בקבוקים של חומרי טיפוח ורחצה מטפטפים ועם אבק שמצטבר על גלילי נייר הטואלט. ארונות אמבטיה באים לתת מענה בדיוק לסוגייה זו. ארונות אמבטיה יוצרים עבורנו את הסדר הנדרש, בכך שהם מהווים עבורנו שטח אחסון לכל אותם מוצרים נלווים בהם אנו משתמשים.

סוגים שונות של ארונות אמבטיה

בעת שאנו באים לרכוש ארונות אמבטיה, יש לדעת שקיימים סוגים רבים בחנויות. יש ארונות עומדים ויש ארונות תלויים. יש ארונות המגיעים עם תאורה או עם מגירות ועם סוגים שונים של כיורים, ברזים ומגוון של משטחים עיצובים. קיימת חשיבות בהה לבדיקה של ממדי החדר ומיקום הצנרת, כמו גם לחשיבה מעמיקה על הציוד אותו אתם רוצים לאחסן בארון ומי יהיו משתמשיו העיקריים. בין אם מדובר ביחידה שמיועדת לחדר הורים ובין אם מדובר ביחידה שמיועדת לילדים, פרמטרים כמו גובה ועומק יהיו חשובים במיוחד.

חומרים מהם עשויים ארונות אמבטיה

בעת שאתם רוכשים ארונות אמבטיה שישמשו חדרי אמבטיה מעוצבים, שימו לב גם לחומרים מהם עשויים הארונות: האם מדובר בחומרים איכותיים הנשארים עמידים לשנים רבות, או שמא מדובר בחומרים אותם תצטרכו להחליף תדיר. אין ספק שכדאי להשקיע בארונות אמבטיה שעשויים מחומרים איכותיים הנשמרים לאורך זמן. אצלנו בחברת מודה, תמצאו מוצרים שעברו בקרת איכות מהמוקפדות בעולם. הצביעה, הפרזול והעץ, כולם עשויים בטכנולוגיות המתקדמות ביותר: צביעה אפוקסית בארבע שכבות ללא מגע יד אדם (טכנולוגיה רובוטית), ארונות מעץ סנדוויץ’, דלתות בטריקה שקטה (“soft closing”), פרזול תוצרת החברה המובילה DTC ועוד.

תארו לכם…

את הרגע המפנק הזה ביום שאתם מגיעים הביתה אחרי יום עבודה ארוך, ואחרי סבב של שיעורים עם הילדים, הכביסות, הגיהוצים, הניקיון והרדמות הילדים, מגיע הרגע המפנק הזה שאתם נכנסים לחדר האמבטיה ושוכחים מכל מה שסביבכם.
תארו לכם את הרגע המפנק הזה ביום, שיהפוך למושלם עוד יותר כשיהיה מעוצב ויפהפה בדיוק כמו שאתם אוהבים. עם שקט, שלווה ופינוק אמיתי.
תארו לכם רגע אחד וארוך של איכות לגוף ולנפש.
תארו לכם מודה.

Recent Posts