ארונות אמבטיה מבית מודה – הריהוט המשלים (והמושלם!) לחדר האמבט

ארון אמבטיה מעוצב בסגנון קלאסי? מודרני? או אולי דווקא בסגנון כפרי? בעת שאנו באים לבחור ארונות אמבטיה, יש לנו מגוון אין-סופי של אפשרויות, סוגים, צבעים ומרקמים, ולא בכדי. ארונות אמבטיה מהווים את הריהוט המשלים לחדר האמבט ודורשים מאיתנו חשיבה רבה, תכנון מוקפד ומדויק, וחברה מקצועית אשר תלווה אותנו לכל אורך הדרך.

ארונות אמבטיה – למה חשוב לשים לב?

ראשית, נשאל את עצמנו: “מהם הדברים החשובים ביותר עבורנו”? הצרכים שלנו ישתנו בהתאם לגיל ולהרכב המשפחה. האם אנחנו זוג צעיר? משפחה עם ילדים? האם ארון האמבטיה מיועד ליחידת הורים? לשימוש כל המשפחה? כך נבין גם מהם הצרכים שלנו באשר לעומק הארון, לגובהו ולשטח האחסון שהוא מכיל.

לאחר שהבנו מהם הצרכים שלנו, נבחן את גודל החדר. חדר האמבט יכול להיות גדול, קטן או בינוני. בהתאם לגודל החדר נבחר את הארון שאנחנו צריכים.

לאחר שהבנו את הצרכים ובחנו את גודל החדר, הגיע השלב החשוב ביותר – שלב העיצוב. בשלב זה ננסה לחשוב אילו סגנונות עיצוב מוצאים חן בעינינו. מה גורם לנו להרגיש תחושות טובות ונעימות? אילו גוונים אנו אוהבים? האם סגנון מודרני יותר מדבר אלינו, או שדווקא סגנון פשוט, בעיצוב כפרי, מתאים יותר לאופי שלנו? אם אינכם יודעים איזה סגנון עיצוב מדבר אליכם, תוכלו לחשוב על סגנונות וגווני עיצוב שאתם דווקא ממש לא אוהבים. חשיבה זו תסייע לכם לסנן את סגנונות העיצוב שאינם הולמים את אופייכם ואת הבית שלכם, ותשאיר אתכם עם סגנונות העיצוב שאתם כן אוהבים.

ארונות אמבטיה – סוגים

בעת שאנו באים לרכוש ארון אמבטיה, צריך לדעת שגם ביחס למוצר זה נוכל למצוא מגוון של סוגים: ארון אמבטיה תלוי, ארון אמבטיה עומד, ארון אמבטיה הכולל תאורה מובנית וארון אמבטיה עם מגירות רחבות. המבחר הוא אין-סופי. הבחירה בין סוגי הארונות נעשית על פי הצרכים השונים שלכם, התחשבות במאפיינים השונים של החלל וטעמכם האישי.

ארונות אמבטיה – חומרים

דבר נוסף שחשוב במיוחד לשים לב אליו הוא החומר ממנו עשויים הארונות. אין ספק, כי החומרים מהם עשוי ארון האמבט משפיעים באופן ישיר על איכותו ועל עמידותו בפני חום, קור וכמובן רטיבות ולחות. ארונות אמבטיה יכולים להיות עשויים מעץ מלא, עץ סנדוויץ’, או עץ מתועש, ומצופים בציפויים שונים כמו פורמייקה, טפט, פורניר או ממברנה.

רוצים להתקין בביתכם ארונות אמבטיה יוקרתיים?

בחברת “מודה” תמצאו ארונות אמבטיה איכותיים ויוקרתיים שיישמרו לאורך זמן. הסיבה לכך היא שהצביעה, הפרזול והעץ עשויים בטכנולוגיות מתקדמות הכוללות שכבה אפוקסית הנעשית בארבע שכבות של רובוט, עם ארונות מעץ סנדוויץ’, דלתות בטריקה שקטה ופרזול תוצרת החברה המובילה DTC. חברת “מודה” בעלת ותק של יותר משני עשורים בתחום הקרמיקה וריהוט האמבט, עם חדרים מעוצבים, משטחים, כיורים, ארונות אמבטיה, מראות ועוד. המוצרים של חברת “מודה” עברו בקרת איכות מוקפדת ונמנים עם מוצרי הקרמיקה הטובים בעולם.

רוצים לרכוש ארונות אמבטיה? רוצים להתייעץ עם המומחים שלנו? – צרו קשר!

Recent Posts