ככל שהעולם שלנו מתקדם, מתפתח ומשתנה, אנו רואים מגמה של שינוי בכל עולם הרחצה. אם בעבר חדרי הרחצה מילאו מענה פונקציונאלי בלבד, היום מה שמדבר הוא כל העיצוב. ניתן היום למצוא חדרי רחצה רבים, מרהיבים ביופיים, עם אמבטיות מגולפות שיש, מקלחות שנראות כמו מפלים של מים , חדרי רחצה ביתיים שמעוצבים כמו ספא בבית מלון וארונות אמבטיה מעוצבים. אלו, מספר דוגמאות מתוך מגוון גדול ואינסופי של עיצובים. חדר רחצה שיהיה פונקציונאלי מחד, וישדר את האסתטיות הגבוהה מאידך, יעלה את ערך הדירה באופן משמעותי. אז בין אם אתם רוצים לשדרג משמעותית את איכות החיים שלכם, ובין אם אתם מעוניינים להצליח למכור את הדירה שלכם, הכנו לכם רשימה של הטרנדים הבולטים בחדרי אמבטיה לשנת 2017.

 

עיצוב בתלת מימד

אחד הטרנדים הבולטים ביותר לשנת 2017, הוא כל העיצוב התלת מימד. אם אתם נמשכים לצורות גיאומטריות, מתים על הנדסה, וכל העולם החזותי פשוט עושה לכם את זה, עיצוב חדר אמבטיה בתלת מיד הוא התשובה בשבילכם. ניתן להכניס את העיצוב הגיאומטרי על האריחים שיוצרים שילוב מעניין של טקסטורות, צבע, מרקם וצורה.

ארון אמבטיה

חדרי אמבטיה מלכותיים

חדרי אמבטיה מלכותיים, הם הדבר הכי על זמני שקיים בעולם העיצוב. אם אתם יכולים להרשות לעצמכם, ובא לכם להנות מאיכות חיים שלא ניתן לתרגם אותה למילים, אתם מוזמנים לעצב את חדרי האמבט שלכם בחומרים הכי אצילים שיש, כמו זהב או שיש. החומרים הללו משווים לחדר האמבט מראה יוקרתי, איכותי ועשיר ומספקים חוויה מפנקת בעת השהות בהם.

חדרי אמבטיה בהתאמה אישית – ליגה אחרת של חוויה.

אחד הטרנדים שהכי צוברים תאוצה היום, הוא כל נושא המערכות החכמות וההתאמה אישית. ניתן למצוא היום מערכות רחצה חכמות, שמאפשרות לבצע תכנות אישי, כך שתוכלו להתאים את טמפרטורת המים, התאורה שתרצו להנות ממנה בעת השהות בחדר האמבט וכמובן מערכת הסאונד והשמע, שמותאמת להעדפותיהם של כל אחד מבני הבית. במערכות חכמות מתקדמות אף יותר, ניתן למצוא גם מגוון של זרמי מים, אפקטים שמספקים עיסויים, ריחות ארומתרפיים, ואפילו, שימו לב, חוויה של גשמים, ערפל או תאורה של קשת בעין. אין ספק, שעם מערכת רחצה חכמה כזו, נמצאים בליגה אחרת של חוויה.

 

חדרי אמבט צבעוניים – להכניס צבע לחיים

אנשים רבים אוהבים את העיצוב הסולידי והעין, ורוכשים אמבטיות בצבעי לבן או שמנת. יחד עם זאת, ניתן לראות בשנים האחרונות, ובשנת האחרונה אף בפרט, כי אנשים בוחרים לעצב את חדרי האמבט שלהם בצבעים נוספים, צבעוניים יותר. הצבעוניות יכולה לבוא לידי ביטוי בצבע של האמבטיה עצמה, בצבע של הארונות, הכיורים, האריחים ואפילו בצבע של הברזים. אין ספק, שהצבע מכניס הרבה מאוד התלהבות לחדר האמבט, והופך את השהות בו לססגונית ומהנה במיוחד!

ארון אמבטיה

 

חדרי אמבט שמשלבים בין עיצוב מודרני לעיצוב וינטג’

חדרי אמבט המשלבים סגנון עיצובי קלאסי, לצד סגנון עיצוב וינטג’, יוצרים שילוב עיצובי מושלם. אריחי האמבט יכולים ליצור סביבה מתוחכמת, כאשר האמבט בעצמו הוא קלאסי וסולידי. דוגמא נוספת לשילוב שכזה, היא שקירות האמבט צבועים בצבעים נועזים, ארון אמבטיה באותו צבע והאמבטיה לבנה ומעוצבת בצורה נקייה ונעימה לעין. השילובים הללו נפוצים בכל מיני חללים נוספים בבית, ואף יכולים להתכתב עם העיצוב שמתרחש בחדר האמבט.
עיצוב של חדר אמבט, הוא אחד הדברים החשובים שתידרשו לבצע בבית, מאחר ומדובר על עיצוב שכמעט ואינו משתנה לאורך השנים. לכן, מומלץ להגיע עם השראה, וכיווני חשיבה של מה אתם רוצים,ומהם הצרכים שלכם, ולאחר מכן לעצב באופן המיטבי והמושלם עבורכם!

Recent Posts