מהי מצוינות? מצוינות היא לא להתפשר. המצוינים מבחינים בפרטים הקטנים, החמקמקים, ומשייפים אותם. אסתטיקה מצוינת היא כזו שמתייחסת לכל חלקי הבית, ורואה בעיצוב המקום הפרטי של משפחתכם הזדמנות. גם לעיצוב האמבטיה יש משמעות אסתטית שמשדרת לאורחים שלכם מי אתם ומהו טעמכם.

הפכו את ביתכם למפגן האישיות שלכם

הפכו את הבית ליצירת האומנות שלכם. בואו עם כל המשפחה ובחרו אחד או כמה מעיצובי מודה ככה שכל אחד יבטא את עצמו ואת טעמו. מעצבנו השקיעו מחשבה עמוקה בדיוק בזה: יצירה בקווים סגנוניים שמשקפים אנשים שונים, וניתן לערבב ביניהם או ללכת בקפדנות על קו אחד, כל זאת בהתאם לטעמכם האישי וליצירתיות שלכם!

 

 

דגם מודנה – לאנשים חמים ושוברי מסגרת: שוברת את המוסכמות המרובעות הלכה למעשה. מתאימה לאנשים חמים שרוצים אמבטיה ביתית ועיצוב דומיננטי. לאנרגיה ההרמונית שבעיגולים השפעה חזקה.

 

דגם ונציה – לאלגנטיים והמינימליסטיים: דגמי ונציה מאופיינים בקווים ישרים ומהוקצעים ובדיוק מוחלט. האפקט המתקבל הוא של סדר, מודרניות וניקיון חסר פשרות. לעיצוב המינימליסטי יש קהל מעריצים אדוק.

 

דגם לוגנו – סטים מושלמים בסגנון איטלקי: דגמי לוגנו משדרים אירופה, חו”ל! הם מתאימים למי שנוטים לאחסן דברים רבים בארונות האמבטיה. חביבים בעיקר על טיפוסים עצמאיים שרוצים לעצב בעצמם.

 

דגם ורונה – לרומנטיקנים האמיצים שבכם: סדרה זו מדויקת למי שמחפשים את הרמיזה הרומנטית והנאו-קלאסית בכל היבט בחיים. קווים חצופים, סקסיים, עיגוליים וריבועיים כדי להתגרות. מושלם לחדר השינה הזוגי.

 

דגם בולוניה – למעריצים של עיצוב בעץ: אם אתם לא מתפשרים על עיצובי עץ בבית שלכם, בכל ההיצע שבדגמי בולוניה תמצאו את כל מה שאתם מחפשים – ויותר מזה. מיני עצים שונים בכל הגוונים והאפשרויות.

 

דגם סטודיו K – חלל אמבטיה אקזוטי ומזמין: השילוב שבין הצבע הלבן לצבעו המיוחד של ציפוי עץ הפורניר, מזכיר את חוף הים, חופש, אקזוטיות וחושניות שבחופשה. לאנשים משוחררים ונועזים יתר על הרגיל.

 

דגם נאפולי – לאנשים שהתמכרו ליופי: נאפולי 120 מבטא את כליל השלמות בתחום. רגליות ניקל שעוצבו בקפידה, מראת קריסטל מסוגננת, עץ מגוף סנדוויץ’ באיכות איטלקית – זה המקסימום שבמקסימום.

 

דגם קומו – למי שמחפשים אותנטיות: עץ בהיר ועיצוב נקי וטבעי, אשר מזכיר מראות פתוחים של כפר וטבע, ובהחלט לא מאבד מהיוקרה והאיכות שמאפיינים את כל ארונות האמבטיה של מודה.

 

דגם טוסקנה – כדי לשדר יוקרה אמתית: אם אפשר היה לבטא את איטליה בדגם – זה היה טוסקנה 120! מראה צעיר ומרענן אבל יוקרתי מאוד בכל אחד מפרטיו (רגליים, ידיות, צבעים וצורת המסגרת).

 

מצאתם את עצמכם? אז בואו לראות!

לחברת מודה יש ניסיון של למעלה מעשרים שנה בעיצוב וריהוט האמבט. זוהי חברה וותיקה שהוקמה בבעלות משפחתית, וכל עובדיה בקיאים באומנות עיצוב ארונות האמבטיה על בוריה, כך שבכל מקרה של מעבר דירה, או רצון לשפץ, לשנות ולהחליף – ניתן לייעץ ולמצוא פתרונות.

בואו לראות, לגעת, להריח ולהשתאות ממגוון העיצובים האיטלקיים והמקוריים של מודה!

Recent Posts